Свято останнього дзвоника 2020

p1040348new

 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ, ВЧИТЕЛІ, ШКОЛЯРІ, БАТЬКИ!

 

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче особливо для випускників.

Дорогі випускники! Здається зовсім недавно ви переступили поріг школи, як першокласники, а сьогодні залишаєте її назавжди. Ви гідно подолали першу сходинку на життєвому шляху: навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарги рідної мови

Безперечно цей день для вас хвилюючий та незабутній.

Передзвін останнього дзвоника відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежку, стати  гідними громадянами нашої держави. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми!. Щастя вам, удачі, міцного здоров’я!

Низький уклін вам, дорогі вчителі! Ви подарували учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати в незвідане майбутнє.

Щирі слова подяки і вам, шановні батьки випускників! Разом із ними ви пройшли довгий і непростий шлях. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Для всіх інших школярів – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання!

Бажаю всім міцного здоров’я!

Хай всім нам щастить!

 

Привітання Класного керівника 11-А класу

Школа 89_ 11 - А _Moment 2

Привітання Класного керівника 11-Б класу

КР 11 Б

Привітання Класного керівника 11-В класу

КР 11 В

 

Привітання Класного керівника 11-Г класу

КР 11 Г

Любі мої випускники!
Бажаю вам побудувати правильну стежку  у своєму житті.
Кожен з вас-це унікальна, неповторна  особистість.
Кожен з вас здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху. Майте мету і сміливо йдіть до неї.
Будьте гідними поваги людьми і радуйте  нас і батьків своїми досягненнями!