До уваги батьків першокласників!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Школа набирає 4 перших класи.

Максимальна кількість – 120 учнів.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.04.2018 №341 «Про внесення змін до наказу від 19.01.2018 №25 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1 класів закладів загальної середньої освіти м. Києва у 2018 році»

прийом до 1 класу розпочинається

з 23 квітня 2018 року

Графік прийому документів

Понеділок:          15.30 – 18.00

Середа:      15.30 – 18.00

Четвер:       15.30 – 18.00

УВАГА!

Прийом буде проводитися за попереднім записом. Книга попереднього запису на подання заяв до першого класу знаходиться у чергових школи.

Документи, які потрібні для зарахування дитини до школи:

1. Заява одного з батьків дитини, яка подається особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника)
  2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
  3. Оригінал медичної довідки №086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З 23 квітня 2018 року ми приймаємо всі заяви незалежно від реєстрації дитини, але зарахування буде відбуватися в два етапи:

1. 31 травня 2018 року зараховуються діти, які проживають на території обслуговування цієї школи, діти, старші брати та сестри яких навчаються у школі, та діти працівників школи відповідно до вимог абзацу 2 пункту 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту»
  2. Всі інші діти зараховуються з 01 червня по 15 червня 2018 року на вільні місця відповідно до вимог пункту 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту»: «Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу» та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, яке буде затверджено до 31 травня 2018 року Міністерством освіти і науки України.