Умови вступу до школи

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ:

1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу спеціалізованої школи №89 буде проводитись у формі співбесіди (одне випробування) з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

1. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи №89, буде включати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення іноземних мов.

1. Співбесіду проводить педагогічна комісія у складі трьох осіб, включаючи практичного психолога.

1. Тривалість співбесіди не більше 30 хвилин.

1. Результати проведення конкурсних прийомів оголошуються батькам у терміни, визначені Інструкцією про порядок конкурсного приймання дітей до спеціалізованих шкіл.

1. Діти, які не пройшли конкурс для зарахування до 1-го класу спеціалізованої школи №89, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

1. Діти, які зараховані до спеціалізованої школи №89, але не приступили до занять без поважної причини протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу.

Адміністрація спеціалізованої школи №89