День вишиванки 2021

Вишита сорочка з давніх-давен являлась ідентифікатором українця, це ДНК нашої нації. Вишиванка була і є ознакою вільного українського народу та великою частиною його культури та свідомості.

З кожним роком все більше шанувальників українського національного одягу по цілому світу вбираються у вишиванки. Це свято набуло міжнародних масштабів та демонструє приналежність до великого народу зі славетною історією, самобутньою культурою і неповторними традиціями.  

Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років.

 Вишиванка – символ єдності і патріотизму, це щось святе і дуже рідне, що береже наше коріння, що дає нам можливість зрозуміти себе. Це не просто національний одяг, а багатовікова мудрість і сила духу.

Впевнені, що кожного, хто сьогодні одягнув вишиванку, сповнює гордість за свою країну та відчуття національної ідентичності. Адже  вишиванка – це не просто вбрання, яке вдягається задля важливих подій чи свят. Це  свого роду оберіг, який символізує традиційний зв’язок багатьох поколінь, є проявом патріотизму, поваги до культури та історії свого народу.