ДО УВАГИ

ДО УВАГИ

ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ, БАТЬКІВ!!!

На виконання Указу Президента України №447/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року Про Стратегію кібербезпеки України» від 26 серпня 2021 року, доручення Київського міського голови В. Клічка від 01.11.2021 №40276, Листа Міністерства цифрової трансформації України від 29.10.2021 №1/06-6-12121 щодо проведення масштабної інформаційної компанії «Місяць цифрової грамотності»:

  • Прошу долучитися з 01 по 30 листопада 2021 року до інформаційної кампанії, прийняти активну участь та залучити до участі в інформаційній кампанії учнів та їх батьків.

В рамках місяця цифрової грамотності просимо провести такі активності:

  • Забезпечити ознайомлення населення з платформами Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення) та Всеукраїнська Школа Онлайн –

https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів) з проханням зареєструватися на платформах.

  • Переглянути хоча б один освітній серіал, або ж скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність). Рекомендовані освітні серіали:

— Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

— Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny  

— Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attentioncyber-fraudsters

— Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey

— Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

— Електронний підпис

https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalsignature

Адміністрація школи