З Днем захисників та захисниць України!

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни — свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Напередодні Дня захисника та захисниць України у рамках проекту «Урок мужності» військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели урок мужності для учнів 11 класу нашої школи. Цікава та продуктивна зустріч пройшла в дружній атмосфері.

Напередодні свята старшокласники та президентська рада школи відвідали  музей Збройних Сил України та Хвилиною Мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну.

До Дня захисників та захисниць України учні 7-Г класу брали участь у районному спортивно-пізнавальному квесті «Ми- славетні нащадки козаків».

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!