«Київський кит»

Пластикове сміття можна знайти всюди — на землі, в морі й навіть глибоко на дні океану. Забруднення планети відходами пластику перетворюється на справжню екологічну катастрофу.

За даними ООН, до Світового океану щороку потрапляє 13 тонн пластику. А до 2050 року вага всього пластикового сміття може перевищити вагу мешканців океану. І це спонукає людство шукати шляхи вирішення проблеми.

Київський Кит — це екологічний проєкт, який пропонує нове креативне розв’язання екологічної проблеми – перетворення сміття на об’єкти мистецтва. З переробленого пластику збудують медіа-скульптуру Київського Кита, яку буде встановлено в одній з зелених зон міста Києва. Завдяки інтерактивному сяйву скульптура буде змінюватися в залежності від рівня якості повітря у Києві, кількості опадів, пори року, календарної дати та, навіть, від фази місяця.

Головним матеріалом для створення Кита слугуватиме перероблений пластик, до збирання якого долучилися і учні нашої школи. З  березня по травень учні збирали пластикові пляшки для  перетворення їх на колективний об’єкт мистецтва.