Наказ про зарахування дітей

Спеціалізована школа №89

НАКАЗ

від 27 травня 2020р.                                                           №01-04/1/126

Про прийом дітей

до 1-х класів у 2020 році

На підставі наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) від 27.05.2020 №86 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», на виконання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)», Постанов Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 (далі – порядок), протоколу від 27.05.2020 №32 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) «Про вжиття заходів із позбавлення протиепідемічних заходів на території міста Києва», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) від 03.10.2017 №930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», враховуючи наказ Департаменту освіти і науки від 25.05.2020 №83 «Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м. Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень» та з метою організованого прийому дітей до  перших класів

НАКАЗУЮ:

Заступнику директора з навчально-виховної роботи Бодненко О.В.:

• Розпочати прийом заяв до перших класів з 02 червня 2020 року.
    • Провести широке інформування громадськості і батьків майбутніх першокласників про:
      • Порядок прийому дітей до 1-х класів.
      • Територію обслуговування, що закріплена за школою.
      • Перелік документів, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування школи.
      • Прогнозовану кількість перших класів.
    • Розмістити до 01 червня 2020 року інформацію, що зазначена в підпунктах 1.2.1.-1.2.4. пункту 1.1. цього наказу на веб-сайті та інформаційному стенді школи.
    • Забезпечити з 01 червня 2020 року по 01 липня 2020 року (включно) прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів.
    • Здійснювати прийом громадян за завчасно оприлюдненим на електронній сторінці школи та інформаційному стенді графіком.
    • Забезпечити варіанти безпечних локацій (у будівлі школи, обравши велике за розміром приміщення, в якому наявні окремі вхід та вихід; на свіжому повітрі, використовуючи подвір’я).
    • Використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички), проводити термометрію, дезінфікуючи заходи, провітрювання приміщень тощо.
    • Не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків (осіб, які їх замінюють), зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до навчання в школі, місце роботи батьків (осіб, які їх замінюють) тощо.
    • Зарахувати не пізніше 02 липня 2020 року до школи дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене; дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в даній школі, дітей працівників школи та інших дітей, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує кількості місць.
    • Оприлюднити не пізніше 03 липня 2020 року на інформаційному стенді школи, а також на офіційному веб-сайті школи списки зарахованих до першого класу дітей із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
    • Провести 09 липня 2020 року жеребкування на вільні місця відповідно до Порядку, якщо кількість бажаючих здобувати освіту в школі перевищує кількість наявних місць у 1-х класах.
    • Зарахувати 15 липня 2020 року на вільні місця дітей за результатами жеребкування за умови подання документів.
    • Здійснювати зарахування на вільні місця після 15 липня 2020 року відповідно до пункту 6 глави І розділу ІІ Порядку.
    • При обранні освітніх програм забезпечити виконання статті 53 Конституції України (офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 згідно Рішенням Конституційного Суду України від 04.03.2004 №5-рн/2004).
  1. Заступнику директора з адміністративно-господарської частини Олейніковй Т.С.:
    • Організувати належні санітарно-гігієнічні умови прийому документів від батьків (осіб, які їх замінюють).
  2. Затвердити дні та часи прийому документів для зарахування дітей до першого класу:

Вівторок:   12.00 – 15.00

Середа:      12:00 – 15:00

Четвер:       12.00 – 15.00

1. Вважати таким, що втратили чинність накази Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) від 05.02.2020 №21 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», від 18.03.2020 №64 «Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 №21 «про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», наказів по СШ №89 від 10.02.2020 №01-04/58 «Про прийом дітей до 1-х класів у 2020 році» та від 18.03.2020 №01-04/1/95 «Про внесення змін до наказу «Про прийом дітей до 1-х класів у 2020 році».
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Бодненко О.В.

Директор школи №89                    О. Саратова

З наказом ознайомлена: Бодненко О.В._______, Олейнікова Т.С.______