Наші дистанційні будні

Мабуть, немає такого школяра, який би не мріяв прогуляти уроки. Однак із введенням карантину через коронавірус думки та бажання учнів кардинально змінилися. Тепер їхня мрія – повернення за парти.  Та карантин —  не привід припинити навчання. Оскільки є ресурси та можливості для розв’язання проблеми. Зокрема, онлайн-платформи для дистанційної освіти. Вчителі самі обирають доступну дітям форму проведення дистанційних занять: розміщення матеріалів на платформах Google Classroom, Мій клас, На урок або  в режимі онлайн-конференцій у програмі Zoom,Meet тощо.

  У початкових класах навчання забезпечує переважно один вчитель, тому зазвичай  користується однією або кількома технологіями для організації навчання за узгодженим розкладом. У 5-11 класах кожен предмет викладає окремий педагог і тут використовуються різні платформи, технології, соціальні мережі.

Дистанційний формат передбачає наявність всіх притаманних очному навчанню атрибутів, таких як групові дискусії, колективне обговорення пройденого матеріалу, живе спілкування тощо.