Останній дзвоник 2021

Привітання від начальника управління освіти та інноваційного розвитку

Шановні освітяни Печерська! Дорогі наші діти, батьки!
Нарешті завітала до Києва справжня весна і зігріває нас лагідним теплом, виграє яскравими, пустотливими сонячними промінчиками, а незабаром вона задзвенить по всій Україні шкільними дзвінкоголосими дзвониками, сповіщаючи про закінчення навчального року.
Так, підійшов до завершення 2020 – 2021 навчальний рік – рік серйозних викликів і складних випробувань для всього світу.
Ви з гідністю та високою відповідальністю прийняли життєві виклики і в складних умовах шукали відповіді на них. Добросовісно виконуючи свої професійні обов’язки, ви, шановні колеги, у той же час самі постійно навчалися, опановували онлайн-платформи, нові прийоми, форми і методи дистанційного навчання, організовували віртуальні подорожі, екскурсії, створили разом зі своїми учнями багато цікавих проєктів. Не спиняючись у творчому пошуку, ви власним прикладом спонукали і спонукаєте школярів до саморозвитку, пам’ятаючи, що ви є духовною опорою для своїх вихованців. Своєю ненастанною працею ви осучаснюєте, збагачуєте освітній простір Печерська, Києва, України, наближаючи його до найкращих європейських зразків.
Дякую вам за професіоналізм, креативність, витримку, виваженість, толерантність – якісну роботу в складних умовах. Нехай незгасний вогник вашого розуму й любові запалює силою духу молоді серця.
Шановні колеги, незабаром розпочнуться відпустки. Щиро бажаю вам оздоровитися, набратися сил, енергії, бадьорості. Хай відпустки ваші будуть цікавими, яскравими, пам’ятними, наповненими цілющим спілкуванням з прекрасним навколишнім світом. Бажаю вам щасливих відкриттів у собі, у людях, у природі та світі.
Шановні батьки, упродовж навчального року ми відчували вашу щиру підтримку у нашій великій спільній справі. Дякуємо вам за співпрацю, взаєморозуміння, витримку, турботу про дітей.
Дорогі наші випускники! Хай вагомими будуть ваші здобутки на ЗНО. Хай здійсняться ваші мрії. Ми віримо у вас і бажаємо успішного навчання в омріяних вищих навчальних закладах та щасливої долі.
Завжди з ВАМИ, начальник управління освіти та інноваційного розвитку
Тетяна КОПИЛ-ФІЛАТОВА

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image-5.png