Порядок зарахування дітей

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ

1. Заяви про зарахування дітей до 1 класу приймаються до 01 липня 2020 року (включно).
  2. Якщо станом на 01 липня 2020 року кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у перших класах, не пізніше 02 липня 2020 року видається наказ про зарахування усіх дітей.
  3. Якщо станом на 01 липня 2020 року кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування дітей відбудеться за такими правилами:
    • Не пізніше 02 липня 2020 року зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі, чи дітьми працівників школи.
    • 09 липня 2020 року відбудеться жеребкування на вільні місця. Зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування школи, процедура проведення жеребкування розробляється відповідно до правил зарахування, схвалюється педагогічною радою школи та затверджується його керівником.
    • За результатами жеребкування діти зараховуються на вільні місця 15 липня 2020 року за умови подання документів.
  4. Оголошення про час, місце і спосіб проведення жеребкування, про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця, розміщуються на веб-сайті закладу.