Профілактика булінгу

До навчального закладу 89 завітав довгоочікуваний гість — Олександра Падучак голова ГО » Безпечний світ». Вона співпрацює з колегами нашого району вже декілька років. Зазвичай Олександра готує матеріали зустрічі у форматі семінарів, лекцій, тренінгів, відеолекторіїв, які проходять на територіях навчального закладу так в РНМЦ Печерського району .
В рамках тижня правової освіти
10 грудня — День прав людини спільними зусиллями директора школи Саратової Олени Григоріни та психолога Томашевської Євгенії Михайлівни було організовано зустріч з директором ГО «Безпечний світ» Олександрою Падучак.
В цей день,  діткам 89 школи пощастило, тому що Олександра була спікером для нашої молодшої аудиторії, здобувачів освіти початкової школи і розповідала про права, межі їх здійснення та форми захисту ДІТЯМ  ️в контексті профілактики булінгу.
Мета нашої зустрічі — організація  безпечного середовища в учбовому закладі, організацію та зберігання толерантних відносин.
Цікава взаємодія, в форматі діалогу та гри, надає ефективний результат в засвоєнні нових та закріпленні вже відомих правил по відношенню в своєму класному колективі та до людей в соціумі.
За посиланням можна також дізнатися про захід, відгуки та враження:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2427900344193047&id=1872619549721132

 

Фото заходу