Увага!

УВАГА!

Шановні вчителі, учні, батьки!

 

Відповідно до протоколу №9 від 11 березня 2020 року засідання Постійної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової короновірусної інфекції (COVID 19)», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020 №427 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності» та наказу Департаменту освіти і науки м. Києва від 11.03.2020 №56 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів та форм власності, вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та Київського університету ім. Бориса Грінченка»

з 12 березня 2020 року

призупинено навчальний процес у школі!

 РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РІЗНИХ ФОРМ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка:

urok.ippo.kubq.edu.ua

kievoit.ippo.kubq.edu.ua

та на сайті «Столичний центр відкритої освіти»

 

ВЕБІНАР

  1. Для педагогів та керівників закладів освіти 12 березня 2020 року буде проведено ВЕБІНАР: «Організація дистанційного навчання закладом освіти». Автор: кандидат педагогічних наук, доцент Воротникова І.П. Відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки м. Києва.

 

  1. Для учнів 5-11 класів ВЕБІНАР: «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Дату проведення буде повідомлено додатково. Відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки м. Києва.

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» буде відведено 2 години ефірного часу для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

 

Для ознайомлення натисніть на посилання