Як пройти час карантину,зберігаючи спокій: поради психолога

IMG-90fd0e67fd047657aab6328563ceb473-V

«Вітаю. Настав новий день. Ми разом готові до денних рутин та справ. 

Чи планували ви посмішки та гарний настрій? Скажете, що це неможливо?! А пробували порахувати, скільки раз ми посміхнулись за день?  Ніхто не веде статистику посмішок та добрих емоцій?!

В казці «Попелюшка» зла Мачуха на балу рахувала з доньками прояви уваги Принца в їхню сторону? До речі, перегляньте казку. Дорослі понастольгують. А діти спробують знайти для себе щось цікаве. 

Давайте спробуємо утримувати позитив якомога довше. Для чого і як?

 

Для відчуття успіху дня  з допомогою добрих емоцій.

 

Порада перша: не закривайте вікно важкими шторами, що не пропускають світло. Тоді вчасно розбудить не дзвоник будильника, а сонячний промінь. Це на відпочинку в готелі для нас створюють умови для сну не тільки вночі, а і в день, якщо потрібно. Тому що навколо багато вогнів для освітлення терас та вулиць для нічних прохожих.

 

Порада друга: яка б погода з ранку не була, підійдіть до дзеркала та посміхніться собі. Побачте там скуйовджене веселе обличчя готове до щоденних перемог. 

Якщо важко усміхатися в ранці і ви собі не подобаєтеся, поки не наведете стовідсоткову красу, звечора намалюйте та прикріпіть на дзеркалі веселу мордашку. 

 

Порада третя: вчасно, за встановленим графіком та зі звичайної справи починайте день. Це може бути склянка чаю або какао, улюблена музика, відкрите навстіж вікно для повітря і так далі. Гарні  звички тільки підкріплюють відчуття постійності та системності вдачі.

 

Порада четверта: якщо почата робота не виходить відразу і дуже хочеться отримати гарний результат, відкладіть. Ваші думки ще не дозріли, треба час для обдумування. Навіть на шахівниці у ігрока є 16 фігур, де кожна чекає свого влучного переможного ходу.

 

Порада п’ята: в полі зору робочого стола тримайте приємну для себе річ. Будь що, що приносить  приємні нагадування та позитивні емоції. Поставлене фото нагадує приємні життєві моменти. Веселі статуетки — чудові спогади їх придбання. Кумедний малюнок — відчуття краси та радості про того, хто його намалював та інше. Це наша скарбничка позитивних емоцій, що допомагає триматися на плаву, справлятися з труднощами.

Тільки ми самі можемо як найкраще собі допомогти!

Похмурому обличчю — усміхніться. На роздратування —   видихніть, вдохніть, включіть витримку та спокій. Вдачі, навіть самій маленькій — радійте щиро зі всіма різмаїттями емоцій та щастя. 

 

Fortune поруч з наполегливими до успіху.  

Усміхніться та дійте! «

 

Психолог школи Томашевська Євгенія Михайлівна