Як піклуватися про себе в складні часи?

Пандемія #COVID19 🦠значно змінила світ. Підлітки та молоді люди можуть почуватись пригнічено чи схвильовано через усі події 😟. Знайте, що це нормальна реакція. Проте це також означає, що потрібно стежити за своїм психічним здоров’ям 💙.

💡Сьогодні у #ДеньБезпечногоІнтернету ми підготували кілька порад, які допоможуть вам піклуватись про себе у складні часи.

А за підтримкою ви может звернутись до онлайн-платформ психологічних консультацій для молоді: Teenergizer, Support ME, Національна дитяча «гаряча лінія», Teenslive

Повний матеріал читайте у нас на сайті 👉http://uni.cf/3a4F8TK

May be an image of текст «порада 1: робть приемне для свого тела потурбуватись як про себе COVID-19? в вчас займайтеся физичними вправами на вулици чи вдома. пам' ятайте про здорове харчування. i̇жте регулярно пийте достатньо води. ~ дотримуйтесь правильного балансу сну щоноче. це зменшить рівень тривожност unicef»
May be a cartoon of текст «як потурбуватись просебевчас в час себе COVID-19? порада2 концентруйтеся на позитив спробуйте жити тут зараз, не концентруючись на майбутньому чи минулому. し しU знайдть те, що робить вас щасливими та придляйте цьому час. подумайте перед CHOM хай навть про якусь дрбницю, за яку ви вдячн. unicef»May be a cartoon of текстMay be an image of текст «як потурбуватись про себе в час COVID-19? порада 4: дослухайтеся до свого тла звернть увагу на те, що ви вi̇дчуваете в кожний частини тла. усвидомлення того, де ви вдчуваете напругу, може допомогти вам ii позбутись. спробуйте заплющити очі та прислухатися до власного дихання. M unicef»May be a cartoon of текстMay be a cartoon of текст «Venl як потурбуватись про себе в час COVID-19? порада залишайтеся на звязку 3 близькими використовуйте yci способи: соцальни мереж, мейли, дзвнки, напишить звичайного паперового листа. пдйдть до сплкування творчо. вашим близьким також потрибна пдтримка. m unicef»May be a cartoon of текст «як потурбуватись про себе в час M COVID-19? порада 7: спробуйте заспокойтись за допомогою дихальних вправ заплющте очі й уявть якесь спокийне мсце. 23 вдихайте видихайте на повльний рахунок до трьох. unicef»May be an image of текст «порада 8: як потурбуватись про себе в час COVID-19? уникайте нездорових шлях.в боротьби 3i стресом сон, правильне харчування, спорт, самоосвта, сплкування 3 друзями, найкраще впливае на ваш организм психологчний стан. шкдлив звички можуть здатись швидким ршенням, але вони погршують самопочуття n unicef»May be a cartoon of текст