Історія школи 2002-сьогодення

Сьогодні наша школа є однією з найбільших шкіл Печерського району.

1511275_10153194304059230_7857253974672396527_n

У 2002 році зроблено сучасну добудову, оновлено матеріально-технічну базу. Сьогодні в школі  83 кабінети, 2 актові зали, 3 спортивні зали, хореографічна зала, велика і гарна їдальня та ін.

 

pzeweqvhgaw

 

У школі налагоджена гурткова робота. Учні залюбки навчаються танцям, співам, грають у футбол, баскетбол, волейбол, шашки, шахи. Працюють такі гуртки: військово-патріотичний, спортивний, флористики, сучасний танець,  театральний, математичний, літературний.

photo2 photo1 photo4 photo3 photo257 photo255 photo247

Щороку школа бере активну участь та посідає призові місця у районних, міських конкурсах: «Діалог держав – партнерство в освіті», «Кришталевий каштан на Печерську», «ЮІР», «Читці поезії Т.Г.Шевченка», Київський вальс». Протягом багатьох років  школа традиційно є активною учасницею районних, міських олімпіад з базових дисциплін,  Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика,  Малої Академії наук, де також наші діти посідають призові місця.

 

Випускники школи отримують високі результати за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання, що дає їм можливість 100% вступу до Вищих навчальних закладів. За період існування школи Золотою медаллю нагороджено 350 учнів та Срібною медаллю – 155 учнів.

 

Особлива увага приділяється співпраці з Вищими навчальними закладами. Школа співпрацює з Національним транспортним університетом, Київським національним лінгвістичним університетом, Національним педагогічним університетом ім.. М.П. Драгоманова, Київським університетом ім.. Б. Грінченка.

 

Педагогічний,  батьківський та учнівський колективи багато років співпрацювали з Благодійною організацією «Центр соціальної опіки та реабілітації «Дитяча Надія» — «ВАРНАВА», яка  опікувалася безпритульними дітьми. Завдяки колективу школи ці діти отримували маленьку частинку тепла, якого їм так не вистачає у житті. Але, нажаль, центр закрили.

 

Вже багато років в школі налагоджена робота учнівського  самоврядування. Педагогічний колектив школи, батьківський комітет та учнівське самоврядування плідно співпрацюють за всіма напрямками виховної та навчальної роботи.

 

Великим проектом учнівського самоврядування, педагогічного та батьківського колективу стали:

 

  1. Відкриття музею українських хатинок «Українська хата – колиска нашого народу».
  2. Реквієм «Світла пам’ять Небесної сотні».
  3. Благодійний проект учнів, батьків, учителів з Свято-Покровським православним чоловічим Монастирем та дитячими будинками Закарпатської області: «Від серця – до серця».
  4. Допомога 11 батальйону територіальної оборони Київської області «Київська Русь»: «Бронежилети замість квітів», «Намалюй малюнок та напиши листа», Благодійні ярмарки та концерти, збір речей та харчових продуктів.

 

Тісний зв’язок школи з батьками допомагає створити необхідну атмосферу в школі. Саме завдяки невтомним активістам батьківського комітету вирішується багато проблем, як на рівні школи, так і кожного класу зокрема.

 

 

Секретом відданості і довговічності нашої школи є її вчителі, діти, батьки – всі ті, хто причетний до такої нелегкої справи – виховання дітей. Бо навчання в школі – це праця, але праця не тільки розумова, але й фізична. Саме завдяки такому поєднанню виявляються здібності і нахили учнів, закладаються основи для вибору майбутньої професійної діяльності. Наш колектив – це творчі, талановиті люди. Його мета – дати кожній дитині щастя, яке полягає в тому, щоб дитина розкрила свої здібності, полюбила працю, створювала красу для інших, навчити і виховати дітей справжніми людьми.

 

Заповнюються гамірною дітворою класи, коридори. Школа живе, школа йде до майбуття. Бо учитель – це друг, наставник юного покоління. Учні та вчителі пишаються своєю рідною, улюбленою школою №89 на Печерську і ніжно її називають «Наша перлинка».

 

перлинка01