Шановні учні, батьки!

У період посилення обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до пп. 1.1 та 1.2 Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 01.04.2021 № 29 та відповідно до наказу Департаменту освіти і науки № 53 від 01.04.2021:

• Для учні 1-11 класів  у період з 05 по 16 квітня буде організовано  навчання у дистанційному форматі.
  • Уроки розпочинаються відповідно до затвердженого розкладу дзвінків о 08:30 для учнів 1-6 класів та о 09:25 для учнів 7-11 класів.
  • Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом.
  • Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу на платформах Zoom або Google Meet)  або асинхронний – на платформі  Google Classroom та ін
  • Тривалість уроків з використанням технологій дистанційного навчання відповідатиме санітарним вимогам та рекомендаціям МОЗ України.
  • У разі виникнення запитань, у першу чергу, ви можете звернутись до вашого класного керівника- вашого порадника та помічника
  • ДОРОГІ ДІТИ! Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім!
  • Шановні батьки! Велике прохання повідомляти класних керівників щодо стану здоровя учнів та їх можливості бути присутніми на уроках!

З повагою, адміністрація школи.